0312.250 24 04 – 0533.234 24 08

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız Eryaman başta olmak üzere yurdumuzun tüm bölgelerine ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamadan önce evinizdeki eşyaların emniyetli şekilde ambalajlanması çalışması yapılır. Eşyaların tamamı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlendikten sonra araçlarımıza aktarılmaktadır.

Evden eve nakliyat araçlarımız her zaman bakımlı ve temiz tutulmaktadır. Araç kasa içlerinde eşyalarım güvenli taşınması için gerekli tedbirler alınmıştır. Evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile verme konusunda gayret göstermektedir.

Firmamız için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktayız. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mennuniyet duyarız.

Lütfen hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurunuz.

Ambalajlı Sigortalı Marangozlu Nakliyat

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sorunsuz bir taşımayı sağlayan en önemli konulardan biri ambalajlama çalışmasıdır. Ambalajlamanın yapılış şekli, eşyaların nakliye esnasında zarar görmemesi bakımından son derece önemlidir.

Bu nedenle firmamız elemanları taşıma işlemlerine başlamadan önce paketleme konusuna odaklanırlar ve mümkün olan en iyi ve güvenli ambalajlama çalışmasını uygularlar.